LEOLED” – нове ім’я на ринку світлодіодних технологій. Зібравши досвід та можливості закордонних виробників, нашими спеціалістами розроблена високотехнологічна лінійка сучасного та економічного світлодіодного освітлення. Усвідомлюючи відповідальність перед споживачами повний цикл виробництва був організований в Україні, що дозволяє швидко і якісно виконати всі побажання замовника, щодо світлодіодного освітлення, а також здійснювати в найкоротші терміни гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Переваги світлодіодного перед іншими джерелами освітлення не є новиною. Спробуємо проаналізувати основні риси світлодіодних ламп та світильників.

Недоліки.

Вартість. Основним чинником, який стримує споживача від масового використання світлодіодного освітлення звичайно залишається ціна. Для великих підприємств подекуди тяжко «вирвати» з загального обороту кошти для модернізації освітлення. Саме для подолання такого явища нашим підприємством була розроблена програма розтермінування , завдяки якій споживач сплачує за вже встановлене світлодіодне освітлення протягом терміну окупності ламп та світильників за рахунок зекономленої електроенергії.

Екологічність.  Всі виробники світлодіодних ламп як один говорять про екологічність їх продукції. В той же час більшість світлодіодних ламп виготовлені в пластмасових корпусах, які зазвичай не проходили санітарно-епідеміологічних досліджень . Корпус ламп LEOLED виготовлений зі скла, що в першу чергу покращує пропускну здатність та зупиняє шкідливе УФ випромінення.

Віддаленість виробництва.  Більшість світлодіодних ламп та світильників, представлених на ринку України китайського виробництва, тому продавці обмежені в пропозиції кількості та колірної температури ламп, які знаходяться на складі. Наше підприємство, маючи виробництво в Україні, може забезпечити споживача продукцією в найкоротші терміни, а також виконувати швидке гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Переваги.

Економічність . Напевне, самий головний козир використання світлодіодних світильників. Володіючи максимальною світловою віддачею, світлодіодна лампа або світлодіодний світильник у кілька разів економить кількість витраченої електроенергії в порівнянні з іншими світловими приладами, створюючи однакову з ними освітленість. Тому навіщо платити за електроенергію більше, якщо освітленість однакова? Купуючись на низьку первинну вартість, рідко хто замислюється про щомісячні переплати за електроенергію. А саме ці витрати будуть систематично знижувати Ваш прибуток кожен місяць протягом багатьох років.

Мінімальні потужності. Другою важливою перевагою світлодіодного освітлення є його мінімальні потужності. Застосування світлодіодних ламп і світильників у якості джерела світла дозволяє мінімум в 2 рази знизити потужності, необхідні для освітлення. Адже придбання «додаткових» потужностей часто дороге задоволення. Вивільнені після реконструкції потужності Ви завжди зможете перепродати, або використовувати на інші власні потреби.

 

Довговічність. Ресурс роботи світлодіодних світильників і прожекторів дозволяє надовго забути про неприємні моменти, пов'язані з поганим освітленням або його повною відсутністю.

Мінімальні експлуатаційні витрати. Що потрібно щоб замінити звичайну лампу? Її потрібно знайти, продзвонивши за електротехнічним компаніям. Витратити час на вибір кращої пропозиції (що б не переплатити). Замовити. Оплатити. Привезти. Розвантажити. Порахувати. Встановити. А можливо й утилізувати. Скільки коштує витрачений на цей робочий час постачальників, водіїв, електриків, бензин, а можливо і простий обладнання? Велика довговічність роботи світлодіодних ламп та світлодіодних світильників дозволить мінімізувати ці витрати, вивільняючи час і заощаджуючи кошти на вирішення інших, більш важливих завдань.

 

Висока механічна міцність. Відсутність в світлодіодних світильників крихких елементів (такі як спіраль, або пальник), дозволяє цим приладам працювати під час або після тривалих трясінь (транспортування чи технологічний процес).

Низькі пускові струми. При включенні газорозрядних світильників виникають великі пускові струми, які призводять до виходу з ладу устаткування (перегорання трансформаторів, проводів, іншого обладнання). Найчастіше пусковий струм газорозрядних джерел світла перевищує їх робочий струм в 2 рази. У світлодіодних світильників включення відбувається практично миттєво, без істотних змін пускового і робочого струмів.

Миттєве включення. Ви пам'ятаєте, скільки потрібно часу для того, щоб включена лампа типу ДРЛ, або ДнАТ «розгорілася» і нарешті почала освітлювати предмети під собою? У середньому це становить від 3 до 20 хвилин. Світлодіодні світильники та прожектори включаються моментально, що є іноді дуже важливим фактором при виборі освітлення.

Відсутність стробоскопічного ефекту. Застосування електромагнітних ПРА в люмінесцентних світильниках призводить до ефекту несильного мерехтіння ламп. Напевно, Ви не раз помічали, як «поморгує» лампа або світло від неї, відбиваючись від поверхні столу і викликаючи стомлюваність очей і загальну стомлюваність від освітлення до кінця робочого дня. Застосування світлодіодних ламп повністю виключає цей ефект, оскільки по суті своєї роботи світлодіодні світильники дуже схожі на лампи розжарювання. Якісне освітлення підвищує уважність і не дозволяє робити зайвих помилок.

Високий рівень передачі кольору. Ви пам'ятаєте, як виглядає колір Вашої сорочки під натрієвою лампою? Упевнений, що він відрізняється від того, який ви купували в магазині. Високий рівень передачі кольору світлодіодних світильників і прожекторів дозволить бачити освітлювані предмети в максимально точному кольорі.

Ефективна робота при негативних температурах. Одним з позитивних моментів для застосування світлодіодних ламп та світлодіодних світильників є те, що негативні температури сприяють поліпшенню охолодження світлодіодів, які «розігріваються» в процесі своєї роботи. Тому світлодіодні прожектори і світильники відмінно включаються і гарантовано працюють при мінусових температурах, на відміну від газорозрядних ламп.

Безпека. Світлодіоди слабострумові прилади. Можливість живлення їх низькими напругами дозволяє убезпечити роботу та обслуговування в тих місцях, де є підвищена вологість або можливість ураженням електричним струмом. Застосування низьковольтних пристроїв додатково дозволяє виключити можливості несанкціонованого підключення до мережі освітлення.

Екологічна безпека. Світлодіоди не містять у своєму складі ніяких отруйних елементів. Тому світлодіодні прилади без побоювань можна утилізувати звичайним способом, не витрачаючи додаткових фінансів і не побоюючись за своє здоров'я і навколишню природу.

Можливість регулювання світлового потоку. Застосування спеціальних джерел живлення дозволяє регулювати світлову віддачу світлодіодів. Це додатково дозволяє економити потужності, створюючи необхідну і достатню освітленість.